کارکنان مجموعه سرزمین بالش برای حفظ سلامتی و عدم آلودگی در محیط کار، به طور مداوم با اصولی ترین توصیه‌های بهداشتی آموزش‌‌ دیده اند و در محل کار از دستکش و ماسک استفاده می‌کنند.

همچنین برای حفاظت مشتریان عزیز در برابر شیوع این ویروس، تمامی بالش ها با دستگاه و بدون دخالت دست پر به صورت کاملا وکیوم جهت ارسال به مشتریان گرامی بسته بندی می شوند.

برای محدودیت های رفت و آمد و فاصله گذاری اجتماعی چه کردیم؟

روزهای سختی است و ما باور داریم با رفتار مسئولانه و کمک یکدیگر می توانیم این معضل را به راحتی پشت سر بگذاریم. همزمان با بحران کرونا، بخش بسیار زیادی از جامعه برای کاهش تردد و کمک به قطع زنجیره شیوع کرونا، به خرید آنلاین کالاهای مورد نیاز خود روی آوردند. افزایش شدید سفارشات آنلاین باعث شد مجموعه سرزمین بالش برای پردازش، تأمین و ارسال سفارش‌ها با حجم کار بسیار زیادی روبه‌رو شود.

برای حفظ کیفیت، با جذب نیروی جدید در بخش پشتیبانی و انبار فروشگاه اینترنتی سرزمین بالش هم اکنون سفارشات شما با سرعت بیشتری پردازش می شوند.

” همچنین همکاران فروش ما در حال فیلمبرداری و معرفی دقیق محصولات می باشند و  پس از تدوین و آماده سازی نهایی از طریق سایت و اینستاگرام اشتراک گذاری و تقدیم خواهد شد “

با آرزوی سلامتی و تندرستی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *